Studio Luma - Fotografowie, Studio fotograficzne, przestrzeń do wynajęcia - Kraków || Photography Studio.

studio fotograficzne krakow kraków wynajem broncolor manfrotto przestrzen fotograf fotografowie sesja produkcja studyjne sesje fotografia przestrzeń

Nasze studio jest doskonale wyposażoną pracownią, do której wchodząc z poziomu ulicy, bez wind i zakamarków,  każdy fotograf i filmowiec poczuje przypływ kreatywnej energii. Do tej pory zaufali nam fotografowie tacy jak Piotr Porębski, Jacek Kołodziejski, Jacek Poremba, Emil Biliński czy Piotr Stokłosa oraz magazyny takie jak Viva!, Gala, Olivia czy Pani.

Znajdujemy się w doborowym towarzystwie kultury fotograficznej, sąsiadując z Fundacją Sztuk Wizualnych, odpowiedzialną za festiwal Miesiąc Fotografii w Krakowie, oraz z laboratorium Lablab, najbardziej profesjonalnym laboratorium fotograficznym w Polsce.

Pracujemy na sprzęcie Broncolor, Chimera czy Manfrotto

Sami jesteśmy fotografami oferującymi swoje usługi. Zapraszamy do przestudiowania naszego portfolio. Dysponujemy  bazą stylistów, wizażystów, fryzjerów oraz scenografów, których możemy śmiało polecać do każdej produkcji.  Nasi przyjaciele z niedalekiej pracowni scenograficznej zrealizują najśmielszą wizję klienta.

Posiadamy kontakty do sprawnych firm caterinowych jak również zapraszamy naszych gości do sąsiedzkiego Bal'u, oferującego śniadania, obiady oraz kolacje.

Gdyby po sesji potrzebne były usługi związane z wołaniem negatywów, skanowaniem, naświetleniem czy drukowaniem fotografii - to wszystko wykonać można dosłownie za ścianą, na najlepszym możliwym sprzęcie w laboratorium Lablab.

 

Jeśli poszukują Państwo przestrzeni do spotkania, warsztatów, prelekcji, dysponujemy 60 krzesełkami, projektorem multimedialnym oraz stołami, które można dowolnie aranżować w Studiu według Państwa potrzeb. 

Przyjeżdżają Państwo z innego miasta? Pomożemy znaleźć nocleg oraz doradzimy jak miło spędzić czas po pracy :)

 

Zapraszamy!