Odkryj perełki Podkarpacia!

Chotowa to niewielka wieś położona nieopodal miasta Dębica, w województwie podkarpackim. Jeżeli lubicie odkrywać niezwykłe miejsca w Polsce i zależy Wam na komfortowym pobycie, to zdecydowanie jest idealny cel waszej następnej podróży.

Ta niewielka miejscowość jest świetną bazą noclegową jak i wartym odkrycia miejscem samym w sobie. Bliższa bądź dalsza okolica kryje w sobie wiele ciekawych obiektów, które warto odwiedzić. Miłośników historii zainteresują z pewnością muzea, zabytkowe cmentarze, kościoły czy katedry. Na jeden dzień możemy porzucić wszystko i odwiedzić Bieszczady lub Beskidy.

Sama wieś leży na skraju lasu i jej wielkim skarbem jest Zalew Chotowa. Nad jego brzegiem położony jest Hotel Grand Chotowa, resort wypoczynkowy z licznymi atrakcjami. Warto wiedzieć, że hotel ma bardzo rozbudowaną ofertę, którą kieruje zarówno do klientów biznesowych jak i indywidualnych.

Jeżeli poszukujecie odpoczynku wraz z całą rodziną, strzałem w dziesiątkę będzie pobyt w tym kompleksie. Hotel otoczony jest kojącą zielenią lasu, posiada własną plażę oraz infrastrukturę umożliwiającą aktywne spędzanie czasu jak i wynajęcie sprzętu wodnego. Goście pragnący wyciszenia i głębokiego relaksu z pewnością odwiedzą hotelowe SPA, a wieczorem dadzą się zaprosić na koncerty z muzyką na żywo. Gospodarze bardzo dbają o to, aby każdy znalazł tu przestrzeń dla siebie, zachęcając urozmaiconą ofertą zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Jest to także obiekt wprost idealny na zorganizowanie bajecznego wesela, zarówno tego bardziej kameralnego jak i imprezy z dużą liczbą gości. Luksusowa sala bankietowa została zaprojektowana tak, aby zachwycać i gwarantować wyśmienitą zabawę. Goście weselni z pewnością będą chwalić wyborne jedzenie, a całe wydarzenie zapadnie na długo w ich pamięci. Niezaprzeczalnym atutem jest fakt, że po zakończonej zabawie goście mogą przenocować w hotelu.

A jeśli chcesz zorganizować niezapomniane konferencje, szkolenia oraz imprezy integracyjne, przy czym pragniesz zaimponować swoim partnerom biznesowym to koniecznie zaproś swoich gości właśnie do Hotelu Grand Chotowa. Profesjonalizm i zadowolenie są tu gwarantowane. Połączenie obowiązków zawodowych z możliwością wypoczynku to zawsze dobry pomysł.

Niezależnie czy wybierzecie się na leniwe wakacje z leżakowaniem na plaży, aktywne zwiedzanie okolicy, romantyczny weekend czy w interesach. Możecie być pewni, że Hotel Grand Chotowa jest najlepszym miejscem, które spełni wszelkie wasze wymagania. Nie zwlekajcie i rezerwujcie swój nocleg już teraz!