Poznaj uroki Hotelu Grand Chotowa

Hotel Grand Chotowa to idealne miejsce na wypoczynek z rodziną, romantyczny weekend we dwoje, wyjazd z przyjaciółmi lub podróż biznesową. Każdy z nas potrzebuje odrobiny odpoczynku, złapania oddechu na łonie natury z daleka od wielkomiejskiego zgiełku. Jeśli jesteś spragniony ciszy i spokoju – Hotel Grand Chotowa jest właśnie dla Ciebie! Jeśli natomiast lubisz aktywnie spędzać swój wolny czas – również dobrze trafiłeś! Ten położony nad malowniczym podkarpackim zalewem Chotowa resort ma do zaoferowania wiele atrakcji.

Do dyspozycji gości są domki położone w lasku sosnowym, domek VIP, Restauracja Szlachecka, kawiarnia i punkty gastronomiczne przy samej plaży. Na terenie obiektu dostępny jest sprzęt wodny (rowerki wodne, kajaki), park linowy (składający się z 4 tras o różnym poziomie trudności), plac zabaw, ścianki wspinaczkowe oraz siłownia. Osoby żądne wrażeń mogą skorzystać ze zjazdu tyrolką nad piękną plażą i lustrem zalewu.

Hotel Grand Chotowa oferuje również usługi SPA. W gabinecie kosmetycznym i dwóch gabinetach masażu można skorzystać z wyjątkowej oferty zabiegów kosmetycznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Nie zabraknie więc atrakcji ani dla rodziców, ani dla dzieci – każdy znajdzie coś dla siebie. Hotel Grand Chotowa to także doskonałe miejsce na zorganizowanie konferencji, szkoleń czy spotkań z kontrahentami. Jedna z największych sal konferencyjnych pomieści nawet 700 osób. Obsługa hotelu może również zadbać o oprawę artystyczną spotkania – przygotować program oraz zaprosić wykładowców.

Hotel Grand Chotowa to niewątpliwie najlepsze miejsce do zorganizowania wyjazdu integracyjnego, przyjęcia okolicznościowego, letnich biesiad z muzyką na żywo, a nawet… niepowtarzalnego wesela! Powierz obsłudze hotelu swój najważniejszy dzień w życiu, a z pewnością nie będziesz żałować. Hotel dysponuje pokojami hotelowymi (2-, 3- i 4-osobowymi), domkiem VIP (miniatura budynku hotelowego), kompleksem leśnym i domkami wśród sosen. Wszystkie pokoje są w pełni wyposażone w telewizor, telefon oraz bezprzewodowy internet. W cenę noclegu wliczony jest drink powitalny oraz śniadanie.

Do dyspozycji gości jest również parking. Malownicze krajobrazy, wiele atrakcji i przystępne ceny – wszystko to znajdziecie w Hotelu Grand Chotowa na Podkarpaciu. To miejsce, gdzie cała rodzina będzie się dobrze bawić. Zasmakuj podkarpackiej gościnności i zarezerwuj swój pobyt już dziś. Skorzystaj z najlepszej oferty cenowej na Pobyt Wakacyjny 2021 (od 25 czerwca do 31 sierpnia 2021 roku).